ER YAPILAR İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Telefon: 0312 438 78 79

Fax: 0312 438 78 79

Adres: Sancak mahallesi conrad adenauer caddesi 28 / A Yıldız Çankaya / Ankara

ER YAPILAR İnşaat ve Sanayi Ticaret Ltd.Şti. 1998 yılında Ankara’da kurulmuş ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir.

Kalite, ekonomi ve güvenilirlik politikasıyla yola çıkan ER YAPILAR kurulduğu günden beri alt yüklenici veya ana yüklenici olarak içinde bulunduğu tüm projelerde hizmette kusursuzluğu ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Konut,hastane,okul,fabrika,endüstriyel tesisler, çelik yapılar, alışveriş merkezleri, rezidans, otel ve iş merkezi inşaatlarında yüklenici ana firma veya alt yüklenici olarak faaliyet göstermiştir.

ER YAPILAR kentsel dönüşüm ve rekreasyon projelerinde de kaliteli iş anlayışı ile hedefini taahhüt sektöründe ‘en iyilerden olmak’ ve ‘koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak’ olarak belirlemiştir.

ER YAPILAR kaliteye, çevreye, insan sağlığına ve güvenliğine duyarlılığını sahip olduğu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ile desteklemektedir. Bu yönetim sistemleri şartlarına uyarak her alanda maksimum kaliteyi hedeflemek, kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak
ER YAPILAR temel politikasıdır.

Kuruluşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen ER YAPILAR, alt yüklenici olarak çalışmış olduğu uygulamalarındaki kalite prensibi ile sadece Türkiye içinde değil, yurtdışında da pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

ER YAPILAR özellikle üst yapı alanlarında uzmanlaşmıştır. Önceki yıllarda tamamlamış olduğu 80 adet konut, 1 adet anaokulu ve 1 adet ortaöğretim okulu,1 camii inşaatı üstyapı alanındaki başarı ve tecrübesini temsil etmektedir.

ER YAPILAR taahhüt sektörünün yanı sıra turizm ve imalat sektörlerinde de aktif olarak rol almaktadır

ER YAPILAR 1998 yılından günümüze sahip olduğu büyüme ivmesini ve başarılarını önümüzdeki yıllarda da artırarak sürdürmeyi hedeflemektedir

Müşteri Yorumları

Yaptığımız işler hakkında müşterilerimizin yorumları

img

Hızlı iş iletişim ile hemen arkadaşlarla iletişime geçtim ve yaptırmak istediğim iş için hemen geri dönüş yaptılar. Ek olarak hizmetler istedim ve itiraz etmeden yaptılar teşekkürler.

MU** KU** - Mühendis